| KateMiddleton a întrebat:

Ce momente dificile cu final fericit ati avut in viata?

9 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cand unchiul meu a fost arestat.
*-*

| da?? a răspuns:

Am doar 14 ani, nu am fost niciodată într-o situație dificilă.

| drogh a răspuns:

Momentul cel mai dificil a fost în generală. Mă simţeam în umbra tuturor. Oricât aş fi învăţat şi oricât m-aş fi băgat pe sub pielea celor din jurul meu, tot degeaba. În clasă era o fată frumoasă, deşteaptă(10 pe linie) şi adorată de toţi profesorii.Nimeni nu-i putea lua locul sau să o întreacă. Mersul la şcoală îmi era atât de greu ştiind că tot ignorată o să fiu şi că plictiseala o să mă domine total. Acum sunt fericită. Am atenţie, note bune, profesori cumsecade. Tot ce mi-aş putea dori. Se pare că mi s-a schimbat norocul...

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Cand o colega mi-a aruncat beyblade-ul si toti au crezut ca eu mi l-am aruncat singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe! Probleme de sanatate, cand mi-am scris propria carte, etc.

| StefaniaM a răspuns:

O data a trebuit sa spal Wc-ul, l-am spalat, iar apoi am primit un telefon nou![bine, e doar un Samsung Star, Dar tot se pune!]

| albaKiara a răspuns:

Usa apartamentului meu se inchide automant si odata ieseam cu mama si am uitat amandoua cheile acasa si am stat afara pe scara o jumatate luuuunga de ora dar intr-un final mi-am amintit ca eu lasasem o cheie sub vaza de flori si mama mi-a tras o palma pentru ca nu mi-am amintit mai devreme de acea cheie dar partea buna e ca am intrat in casa big grin!

| Stresanta a răspuns:

Jumateate din momentele dificile s-au terminat cu happy end.