| bizzyy a întrebat:

Ce muzicaa imi recomandati sa askult .....nu manele sau populara maii vreau raspunsuri sincere ok dau funda pentru cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| Fantastic7 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=XS1VbLnKBZE
Oricum, depinde acum ce gen de muzica iti place tie.

| Ardeuitecumarde a răspuns:

Rock / dubstep / house.

Rock poți încerca Linkin Park, Rammstein, Nirvana, caută niște albume cu aceștia pe youtube.

Dubstep - poți încerca Skrillex, deadmau2, Avicii îi găsești de asemenea pe youtube.

House. Presupun că ști happy. Pitbull, Flo Rida, Adam Lambert și tot așa. Mă poți contacta printr-un PM, îți voi da mai multe acolo.