| Mwhahahaa a întrebat:

Ce nasola-i vremea pe aici sad Trebuie sa stau in casa.Si m-am plictisit ingrozitoor...Afara e friiig, dupa ploaie.La voi cum e vremea? Dati-mi si niste idei sa nu ma mai plictisesc:d Merci frumhappy xoxo.

16 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, aici la Timisoara e cam racoare, dar soarele straluceste si e seninhappy, pai sa nu te plictisesti, uita-te la un film bun, citeste o carte sau o revista buna, vorbeste pe mess cu prietenii, joaca-te ceva jocuri interesante pe comp, bafta.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La mine a fost bine am facut gratar, am stat la masa afara (stau la curte), am citit presa pe net, am intrat pe TPU...

| Psihoyounger a răspuns:

La mine nu e asa grig, dar nici cald nu e. Vara a trecut laughing

Incearca sa iesi totusi la o plimbare chiar daca e un pic mai frig; te imbraci ceva mai gros. Sau cu bicicleta daca ai. Poti citi si o carte daca vrei, dar ti-as recomanda mai bine catea minute petrecute in aer liber. Eu in locul tau m-as plimba singur pentru ca m-as recreea mai bine, m-as simtii in largul meu si as avea timp si forta de a decide pe unde vreau sa ma plimb. Asadar, ti-as recomanda o plimbare printr-o zona mai linistita, un parc sau o alee cu ceva copaci mari si impunatori. Sa ma plimb prin asemenea locuri ma linisteste si ma racoreste mereu. Bafta!

Psihoyounger

| xibalba a răspuns:

Si la mine ploua, dar e mai bine asa. Macar nu mai ies cocalarii si pitipoancele din casa big grin

| Mwhahahaa explică:

Gata, am gasit.big grin
Multumesc frumos tuturor.
Ma duc in bucatarie sa stau pe langa mama cat timp face pulpitele la cuptorrolling on the floorbig grin
Sau ma uit la filmebig grin pe un site

| AndreeA_4571 a răspuns:

Si la mine e frig si a plouat...ca sa nu te plictisesti stai pe net, uitate la tv, vorbeste la telefon sau invitati o prietena la tine sau un prieten.

| Kitty a răspuns:

Si la mine e frig... am stat in casa, pe mess, m-am uitat la tv apoi am iesit in oras la cumparaturi cu o prietena, apoi la un suc...

| Gabry a răspuns:

Ploua si e frig... Dar am gasit o activitate: o ajut pe mama sa puna muraturi pentru iarna, n-ai idee ce frumos e (ma rog, eu ajut doar cu privitul)! Si mai vin si pe TPU sa vad care e treaba.
Ia o carte, citeste niste bancuri...joaca-te cu mingea prin casa (asta daca nu fac parintii urathee hee )

| sTeFaN. a răspuns:

La mine e soare, cald si bine.Sunt din Botosani.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

La mine s-a oprit ploaiaaa:X... dar tot e urat afarasad
pff...aiurea si eu m-am plictisit

| Lary a răspuns:

Si la mine e cam la fel.In privinta plictiselii poti sa scrii o poveste(asta fac eu), poezii, sa te uiti la film, la TV, pe reviste sau akte activitati care acum nu imi vin in mintebig grin

| anda_1885 a răspuns:

Si la mine e la fel. iti propun niste filme la care sa te uiti: Mama Mia, The Proposal ( Propunerea), Baby on board ( Copil la Bord), 17 Again ( 17 din nou), Passion Dance ( Dansul Pasiuni), A Walk To Rimember ( O Iubire de Neuitat)

| thizizme a răspuns:

E frig si la mine. Citeste, uita-te la un/mai multe film(e), asculta muzica.

| sweetgirl_6205 a răspuns:

La mine nu e asa frig, e soare cu dinti.Vantu e cam rausad. Apropo sunt din Arad, tu?

De ce nu te uiti la un film? Sau hai sa zic ceva pentru care poate ma injurilaughing citesti o carte sau hai o revista?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri pe calculator, mai vorbesc pe skype si messenger, okay.ro are un forum bun mai scriu si pe acolo, am ce sa fac. Nu stiu ce te intereseaza? uita-te la un film pe net, muzica, videoclipuri, bancuri, video haioase.

| just_for_my a răspuns:

...Sunt multe de facut sa nu te plictisesti, depinde ce virsta ai... spre ex daca nu ai chef sa inveti mai bine ajuti pe mama la treburile casnice