| shadow23 a întrebat:

Ce nebunii ati facut intr-a 9a?

Răspuns Câştigător
| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Eu nu`s intr`a 9. Sunt intr`a 6laughing... Da` noi i-am pus doamnei de germana pioneze sub pernutSalaughing. Fostei domnisoare invatatoare i-am aruncat de la etaju` 2 un balon cu apa in caplaughing. un coleg si-a cumparat prezervative si le-a umplut cu apa, apoi i`a pus unei colege in cap.Colega s`a dus si i`a spus la directoare ca, colegu` i`a pus prezervativu` pe cap[nu`mi pot da` seama cum a putut sa-i spuna la directoarelaughing]Iar mama unui colec nu`i usa de biserica [are 2 copi si nici acum nu s`a aflat tatal(au tati diferiti cica)], si i-am pus bilet pe spate[in incinta scl] vrau pllaughing... fugea directoarea dupa ea sa o atentiaoneze.Si mai sunt multelaughingrolling on the floorrolling on the floor

5 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Nebunii... suna cam ciudat. Farse!
Pai, cand a intrat profa de engleza in clasa, am pus pe usa o galeata cu apa si nisip, care i`a cazut direct in cap (nisipul l`am luat din gradinita de langa noi... nisip in care se jucau copiii si isi faceau si treburile acolo laughing (o merita, deoarece avea parul cat Rusia, si trebuia sa se netezeasca)

Cand s`a asezat profa de fizica pe scaunul de la catedra, mai exact s`a asezat pe 6 oua happy
Nu a observat cand s`a asezat pentru ca ea se uita la noi ca o tineam de vorba. A fost ff speriata cand a vazut, si cand i-am zis ca noi am fost, a ras. pentru ca e o tipa de treaba.

| Pupily92 a răspuns:

Pai...am rupt usa de la clasa(termopan ) si tot noi a trebuit s-o reparam...vara ne udam cu apa(baietii umpleau baloane cu apa si le aruncau de la etajul 2 pe fete); necajeam profesorii; am vrut sa arunc cu o coala de hartie facuta mototol dupa un coleg si nu stiu de unde a aparut profesorul si i-am dat lui in cap laughing (evident, m-a scos afara de la ora); eu si cu mai o colega l-am parat pe un coleg la diriginte ca ne-a aratat penisul rolling on the floor chiuleam de la ore(meergeam in centru cu colegii si stateam pe banci, mancam inghetata, seminte, pufuleti, snacksuri). si nu-mi mai amintesc.

Răspuns utilizator avertizat
| adryanna_3884 a răspuns:

Am jucat poker p dezbracate cu cei d a 12 in ora d sport si ne-a prins dirigu lor big grin

| shadow23 explică:

Sau in anii de liceuhee hee.