| Maria2894 a întrebat:

Ce nickname-uri stiti pentru Ioana? Funditz pentru cela mai bune...Mersi frummos.

6 răspunsuri:
| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Oana, ionutza, onutza

| M' a răspuns:

Ioana - Yoyo, Ana, Ionny, Oana, Ionishor, Ionitza, Ioa, Ony

| madaluhsha a răspuns:

P0y...eu am prietena pe care o cheama Ioana (adol numele asta) j cred ca ar' merge : yoanna, Oanna, yonik, yonni sau cel mai dragutz.bine nu are legatura cu numele dar ar' merge "zwzw, zwzy"tongue

| teodoram a răspuns:

Iona, Johanne, July, June

| Tourniquet a răspuns:

Ioana - Iua, Ioa, Iony, Ioany, Ina, Oana, Ana, Ionutza, Ionutica, Ony, Iona, Iony.
Paaaaaaaaa, pa :]

| LoveMe a răspuns:

Ioana-oana, ana, yoyo, onutza, utSa`, nana, naniii, ioa', oaoa

fundita?big grinbig grin: