| anonim_4396 a întrebat:

Ce nu ar trebui sa lipseasca din bagaj cat timp esti la mare? mentionati cat mai multe lucruribig grin mersi

Răspuns Câştigător
| LaLaLaAM a răspuns:

Costumul de baie,crema pentru protectie solara,haine,incaltaminte,o palarie,periuta si pasta de dinti,deodorant,cosmetice,bijuterii,sampon,gel de dus sau sapun,prosoape(pentru fata,pentru picioare,pentru plaja,pentru corp),daca stai mai mult timp ar fi bine si o unghiera,oja,telefon,camera foto,incarcator pentru telefon si pentru baterii(asta numai daca iti iei aparatul foto),medicamente,ochelari de soare,carti de joc sau de citit,minge, aparat si pastile de tantari, demachiante, parfum, SI CEL MAI IMPORTANT BANII. Sper ca te-am ajutat si ca nu am uitat ceva.

1 răspuns:
| MariaChrii a răspuns:

Crema de soare,ochelari de soare,telefonul, costum de baie, portofel, portfard un alt portfardlaughing, colacul, si un sponge bobrolling on the floor