| maya_1225 a întrebat:

Ce nume as putea da la un folder cu poze de la mare pe facebook?(ceva de genu, viata de vis sau vacanta de vis), merge si in engleza, vreau cat mai multe, dau funda.multumesc!

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

An unforgettable summer!-Navy divine splendor!-enchanting seaside elegance

| UpsideDown a răspuns:

My sweety summer,

| VioreL_8246 a răspuns:

SuMmEr!

smashing summer!

Vis

hee hee astea mi-au venit acum...big grin have fun!

| AlessaLovesYou a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau as incerca ceva de genul:best summer sau holiday fun sau hottest moments sau hottest holiday of all sau the hottest summer of all
tu alegi sper ca te-am ajutat