| Trandafirii a întrebat:

Ce nume de fata preferati dintre Alexandra si Magdalena?

Răspuns Câştigător
| averagestudent a răspuns:

Alexandra

12 răspunsuri:
| DavidUnicorn a răspuns:

Alexandra, fetele care poarta acest nume rezonant sunt curajoase si perseverente, calitati care le transforma rapid in persoane de succes. Nimic nu le sta in cale atunci cand vor sa obtina ceva si, chiar daca esueaza, cauta mereu alternative astfel incat sa-si atinga scopurile. Singurul defect al acestora este incapatanarea, care le poate baga intr-o multime de buclucuri.

| Innsbruck a răspuns:

Alexandra, dar si Magda, prescurtat suna bine

| FrateleAndrei a răspuns:

Ambele

| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Alexandra

| William a răspuns:

Niciunul, ambele sunt prea lungi.

| IoanaSorina a răspuns:

Magdalena, ca asa o cheama pe bunica mea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexandra happy

| Mayar a răspuns:

Magdalena - suna mai deosebit

| VanillaJaguar a răspuns:

Alexandra. Numele originale nu sunt prea apreciate in momentul actual.

| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a răspuns:

Niciunul!

| Neo12 a răspuns:

Magdalena pentru că aşa mă cheamă. Prietenii îmi spun Magda, iar mie îmi place cum sună şi pentru că este un nume mai rar.
M-am săturat de numele pe care le tot aud, iar uneori chiar încurc persoanele.
Fiecare cu gusturile lui şi gusturile nu se discută.

| TheCuteOne a răspuns:

Alexandra, pentru că este mai des folosit şi ăsta e numele prietenei mele cele mai bune...