| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Ce nume de fetite va plac mai mult?
Imi doresc asa de mult ca pe viitor sa am o fetita incat ma gandesc de acum la nume laughing
Mi-ar place un nume asa dulce si cald big grin
Ce nume va plac d fete happy
O zi buna

Răspuns Câştigător
| LoveMe a răspuns:

Nu stiu ce preferinte ai tu dar mie im cam plac numele aste de printesicatongue

gen:issabella, alexia,. si din astea mai ciudate
amalia, diana, alexandra, ruxandra, andra, iulia.etc etc. a si lorena, loredana; x

fundita?sad

21 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

Mie imi place numele Mara Ilinca.
Mai imi place si Maria, Alexia si Bianca.

| ADDA_4343 a răspuns:

Este frumoas un nume din biblie sau (elisabeta, maria, flavia, adelina, andra, kris, kristina, tina, ina)nu stiu parerea mea

| F_5241 a răspuns:

Salut!
Mie imi plac mai multe...happy. Uite cateva :
Antonia
Patricia
Irina
Mara
Daria
Diana
Emma
Andra

| ana2205 a răspuns:

Un nume minunat mi se pare Ioana sau Miranda.

| anss23 a răspuns:

Bianca, andreea, ruxandra, ana, alexa, alexandra, corina, andra. Mie numele astea imi plac cel mai mult.:X:X:X:X

| AdY a răspuns:

Este frumos numele Isabella se traduce in 2 moduri in 2 limbi

1. Is a bell a - este un clopotel 2. Isa bella - este frumoasa (limba italiana)

| slam a răspuns:

Miruna, anca, carla, carina happy

| dyannee a răspuns:

Exact, ceva din Biblie ar fi ceva frumos, dar si Eliza e fayn;-) (pref.meu love struck)sau nume de floare(Violeta, Brandusa, Margareta, Crina love struck etc);-), nume din alte tari(Mischelle sau Alejandrahee hee ), mai imi place si Corina :X... sper ca te-am ajutat...big grin fundita?

| Yarinn a răspuns:

Mie imi plac numele mai rare si in special cele frantuzesti: Alisee, Raysa, Marie Chantal, Candice, Anne Lise, Briggite, Desiree, Ines, etc.

| JustMe a răspuns:

Karla, Alecsa, Alexia, Andrada, Carina, Darina, Laura, Alice, Bella, Adela, Briana, Miruna

| Victoria a răspuns:

Simona, Lucia, Roxana, Diana, Maria.

| madalicious a răspuns:

Mie imi place in special numele Raluca, si Isabella.

| Meandjustme a răspuns:

Mie mi se pare un nume dragut numele Iulia sau Iuliana, nu neaparat ca e al meu laughing. ci pentru ca inseamna ceva pur ...se traduce alb(mi-a spus profesorul meu de geografie)happy. sau imi mai place si Diana. Dar oricum e decizia ta.big grin

| lays a răspuns:

Daria elena, bianca, delia, ariana, mayra, petruta sau raisa(cunosc o tipa)

| .sad a răspuns:

Alexandra
Clara
Miruna
Almina
Stefania
Oana
Mihaela
Roxana
Elena
Madalina
Camelia
Evelina
Adriana
Roberta
Gina
Cristina
Monica
Florina
GAbriela
Lorena
Mara
Denisa
Carina
Patricia
Renata
Anastasia
Bianca
Alma
Anca
Alina
Atena
Antonela
Silvia
Simona
Smaranda
Sofia
Sonia
Ruxandra
Sabina
Sabrina
Sandra
Sara
Saviana
fundita?puppy dog eyes

| Tourniquet a răspuns:

Mie-mi plac numele de fete : Alice[Alis], Cristina, Claudia, Patricia[Patrisia], Elena, Diana.

Astea mi se par frumoase. Si nu prea "populare" gen Ana straight face.

Pa, pa.

| Stixie a răspuns:

Pai in mod deosebit imi place Bella.
Dar mai sunt si altele, gen:Karla, Roberta, Angelina, Brenda, Minerva, Maura, Aymar.

| laviniaerg a răspuns:

Mei sincer numele romanesti nu imi plac. Elysee sau Crystal :X:X sunt preferatele mele

| gabriela007 a răspuns:

Gabriela :X

| BlueDiamond a răspuns:

Paii.Malina,Alessia,Angelina,Caroline[Carolin], Stella...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diandra
Andrada

Beatrice
Izabela