| JuicyCouture a întrebat:

Ce nume de utilizatori aveti pe howrse? sunt noua big grin (in joc) cateva detalii happy

10 răspunsuri:
| xKaяikatuяix a răspuns:

Buna happy. Si eu joc Howrsewinking. eu am 5 conturi : Lizu, Lizzu, Kiduu, Kiddu, Lola`. Dati add.
II simplu jocuu happy. Trebuie doar sa ai grija de caii tai ca sa nu moara si poti sa-i inmultesti sa ai manzuti, sa participi cu ei la curse, diferitee lucruri love struck!

| dya00 a răspuns (pentru xKaяikatuяix):

Al meu este deia00, al unei prietene sweetioana20, si altul granini101.Este un joc foarte frumos in care trebuie sa-ti ingrijesti unul sau mai multi cai(sau ponei). Poti sa participi la curse.Sa ii inmultesti. Poti sa-ti faci un centru de echitatie etc... Mult noroc.

| CristinaElenaXD a răspuns (pentru xKaяikatuяix):

Al meu este cristinacrisa.

| LiBianca1235 a răspuns (pentru xKaяikatuяix):

Stii ca daca ai mai multe conturi vei fi banat/a?

| xKaяikatuяix a răspuns (pentru LiBianca1235):

Am aflat straight face. da-l draq de Howrse oh go on

| AtateaConditii a răspuns:

Lilica,Romsilva,Calauza,Printesa Neagra, Laichici>D

| MembruBoss a răspuns:

Al meu Emy Ok calul meu se numeste 50 cent daca vrei ne imperechem cai big grin plz adaugatzima

| Anuska311 a răspuns:

Razboinicul07....eu sunt fata ...fratele meu la ales

| sorynsou a răspuns:

Vreau si eu un cont pe howrse de 30 de zile, daca are cineva si nu il mai foloseste..sa mi-l trimita prin mesaj! ..plsss.

| ade2005beagle a răspuns:

Ade2005beagle