| Ady9658 a întrebat:

Ce o sa se intample in prima zi de liceu si cum a fost pentru voi prima zi de liceu?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La fel ca prima zi din restul claselor. Nu a fost nimic deosebit. Bine îmi și știam colegii ce e drept

| OnuOnulică a răspuns:

Am fost doar o singură dată în prima zi de liceu apoi mi-am dat seama că e o pierdere de timp. Nu o să faceți nimic doar vă prezentați și o să vorbească dirigintele și eventual vreun polițist.

| Jannah a răspuns:

A fost o zi normala.
primesti manuale, orar scolar si te vei cunoaste cu dirigabig grin