| TiTaNN a întrebat:

Ce oras din europa vi se pare voua cel mai frumos...ect?, tongue stiti la ce ma refer.

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

Viena.
Un oras foarte curat, oameni civilizati.
Nu este galagie, nu claxoane de masini, nu caini vagabonzi
Multe atractii turistice, partii.
Este o panorama grozava acolo, unde ai impresia ca totul se invarte odata cu tine.
Catedrala Sf. Stefan, in timpul noptii e de nedescris;
Nu se compara Viena cu Bucurestiul.

Pa! O seara buna-n continuare.

3 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Pai in special capitalele tarilor mari din europa sunt extraordinar de frumoase, fiecaruia ii place un oras anume...

funda

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Amsterdam te urca la cer happy si e cel mai frumos si ca arhitectura big grin

| TiTaNN explică:

AAA da am uitat detaliile eu locuesc in viena tongue. Nu-s mare fan dar intr-un fel ai dreptate.Curat ee,, lume ee 50% normala,, si scolile is de 100 ori mai usoareeee.