| Funditasiatat a întrebat:

Ce ore se fac la turism si alimentatie publica? Se face multa matematica, fizica, chimie si biologie?
Multumesc anticipat! >big grin

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Turism şi alimentaţie publică e în general la profilul de servicii, unde se fac 3 ore de mate/săptămână, fizică, chimie şi biologie doar într-a 9-a şi a 10-a. Mai multe nu ştiu să-ţi zic. Sunt modulele specifice unde o să înveţi o grămadă de chestii, folositoare sau nu, şi pe astea te axezi. Română la fel, cred că tot 3 ore/săptămână se fac.