| AnnaS98 a întrebat:

Ce pantofi ati asorta la un pantalon alb, scurt, scurt si o camasa cu dungi mici, mici albe si albastre? variante
a) tenesi negrii
b) balerini negrii
c) sandale negre
d) adidasi albi
e) balerini albi

funda pentru cea mai buna combinatie + voturi pentru totiwinking

4 răspunsuri:
| Jane a răspuns:

Eu mi-as pune ori adidasii albi, ori tenisii negri, pentru ca imi place stilul sportiv. Tu poti sa alegi ce vrei, pentru ca toate se potrivesc, depinde si de stilul tau. Sper ca te-am ajutat!

| ShyKido a răspuns:

Acum depinde si cum vrei sa arati. Eu m-am imbracat de exemplu odata cu un maieu gri si o fusta rosie scurta. Puteam purta tenisi, tocuri, sandale, balerini. Am avut sandale negre desi aleg mereu tenisi. blushing. Tenisi albi sau albastrii daca ai avea, ar arata bine. Si cat urasc expresia asta, ar arata mai funky. straight face Adaugand si o geaca sau niste accesorii mai extravagante. Balerinii ar arata foarte bine. happy Dar acum depinde de unde mergi imbracata asa. restul nu merg.hee hee.

| BlackPrincessCat a răspuns:

E! Merge cel mai bine!

| 1259854 a răspuns:

B sau e