| Pandaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce pararere aveti despre emisiunea Mireasa pentru fiul meu?

11 răspunsuri:
| IRanOutOfNames a răspuns:

O urasc.

| Yummi a răspuns:

Nu stiu de ce. nu o suport. mi se pare facatura straight face

| Zoet a răspuns:

Pfoai, cea mai tare emisiune, ever.

Glumesc, e de-a drepul nasoală!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Emisiune cu adevarat penibila

| Adryana1998 a răspuns:

Mie una imi place fff multwinking

| Burlacu006 a răspuns:

Naspaaa! prefer sa ma dau cu capu de pereti de cat sa vad emisiunea aia.

| CupcakkeCaffe a răspuns:

Exte plina de oameni penibili care nu sunt in stare sa-si gaseasca prieten fara sa se dea in spectacol la televizor.straight face

| thegatekeeper a răspuns:

Odioasa. Nu ca m-as fi uitat de buna voie vreodata, dar se uita bunica-mea, iar atunci cand mai merg pe acolo mai prind cate-un fragment. Din pacate nu e singura emisiune de genul asta care prinde la publicul din Romania, ci este doar una dintre cele foarte multe existente.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Buna!
Mie imi place foarte mult.
Rareori cand pierd "1ep".

| ScreeNNNNNz0r a răspuns:

O fleasca furajera de emisiune.

| 35zone a răspuns:

O voma sociala