| lilpop97 a întrebat:

Ce parere au baieti despre o fata de toate gen ce credeti de una fitoasa cuminte etc... (pot rasp si fetele )?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

N-am nimic cu nimeni atat cand nu ma deranjeaza.Si in general, imi formez pareri despre cineva dupa mult timp dupa ce il cunosc. Mi s-a adresat de multe ori intrebare:"Cum crezi ca sunt, ce defecte si ce calitati am?;;"Am mormait un "De treaba" si am lasat-o moarta in papusoi.Pana la urma nimeni nu iti va aprecia cu adevarat calitatilewinking

6 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Fitzoasa si cuminte nu prea cred ca gasesti :-s

| vlaaddd a răspuns:

Ahh, pai ai mancat o conjunctie disjunctiva.

FÍŢE s. f. pl. (Fam.; în expr.) A face fiţe = a se arăta mofturos; a se lăsa rugat.

cuminte - CUMÍNTE, cuminţi, adj.
1. Cu purtări bune; aşezat, liniştit.
2. Cu judecată; deştept, înţelept.

Si tu te referi la scoala, da' sunt fite.
Daca nu iei 9 sau 10 incepi si plangi.

Cred ca esti in generala, deci majoritatea baietilor sunt paraleli prin generala.

| Madalina1455684 a răspuns:

Deacord cu vlad.nu prea sund dinastea.care au figuri pe cap autmat nu mai sunt cuminti. iar care sunt cuminti traiesc si dintr-un salar de muncitor obisnuitlaughingcu s-ar spune.ca daca e una cu fite isi doreste m-ai mult imposibilul.

| lilpop97 explică:

Vlaaddd : fitziasa sau cuminte lool si gasesti fitoasa sau cuminte de obicei astea cu fite si banii au numai 10 asa ca... da gasesti

| lilpop97 explică:

Vlaaddd: Deci eu am zis fitoasa sau cuminte dar sa stii ca si fitoasa si cuminte gasesti pentru ca daca are fite si baini ia numai 10 pe linie... da gasesti!

| lilpop97 explică:

Da ai dreptate sunt in generala cls 6... am mancat o conjunctzie si am scris de doua ori pentru ca ma grabeam si mi-s-a inchis calculatorul asa ca am crezut ca nu s-a postat raspunsul si l.am mai scris odata tongue