| justme2226 a întrebat:

Ce părere au băieții despre fetele care sărută cu ochii deschiși?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca este o optiune personala, daca tii ochi deschisi sau inchisi!

| leiidinbanie11 a răspuns:

De ce crezi ca exista o parere unica si generala pe care o au toti baietii? "Baietii" sunt foarte diferiti.

| darrio2007 a răspuns:

Sunt mioape.

| DeDeDeeaSweety a răspuns:

Niciodata nu m-am gandit la asta. Adica cred ca cam marea parte din noi asa sarutam.

| devilshelp a răspuns:

Pai daca sa zicem ca tu tii ochii deschisi in permanenta o sa para ca nu te simti bine sau ceva. Sau gandeste-te daca el are deschide din greseala ochii in timp ce va sarutati si te-ar vedea pe tine cum te holbezi la el. Stai cum vrei pana la urma. Daca tu asa te simti bine.

| RAY a răspuns:

Vrea sa ne sperie cu ochii lor