| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere au parintii vostri despre muzica pe care o ascultati? Ai mei sunt oripilati si nu suporta deloc sa ascult tare, dupa maxim o melodie incep sa urle sa o opresc, pur si simplu nu suporta si critica mereu (mentionez ca ascult rock), de asta m-am si gandit sa pun intrebarea big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ascultam si ascult la casti, nu trebuie sa derajez pe cei din jur, oricum aveam si am camera mea si nu derajez.

| diana_4296 a răspuns:

Pai imi inchid usa la camera si dau drumu la muzica(si eu ascult tot rock) dar din pacate daca e prea tare muzica se aude din camera celalta mama tipand da mai incet chatterbox

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mama mea e cea mai tare pentru ca asculta ce asculti eu uneori dar tata nu prea laughing

| Andreeagen a răspuns:

"Andree iar asculti mama muzica aia turbata?"rolling on the floor

| Summer_1837 a răspuns:

Si eu tot rock ascult.Parintii atat timp cat ascult mai incet nu au nimic impotriva.In schimb fartele meu zice ca sunt descreierata cu muzica mearolling on the floorOriqm asculta ce iti place si nu te lua dupa altiiwinking

| criss:) a răspuns:

Nici mama nu suporta rock-ul genul pe care il ascult si eulaughingimi spune ca m-am schimbat de cand il ascult si bla bla dar gusturile nu se discuta...\m/