| eueueueofda a întrebat:

Ce parere avesti despre emisiunile de la TV gen "Sa te prezint parintilor" "Pe banii parintilor" "Iubire interzisa" nu vi se pare ca sunt niste facaturi facute prea pe fata?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Sunt niste emisiuni facute doar pentru bani si nu stiu ce sa mai faca pentru raiting. Se vede ca sunt oameni neobisnuiti cu televiziunea, cu actoria, cand se cearta le vine sa rada.si totul e atat de fake si de prost gust.

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Normal ca sunt...dar atat timp cat sunt si fraieri care se uita ...tot o sa mai fie

| CloseToYou a răspuns:

Ba da,sunt niste SCENAARII! Nu sunt adevarate deci dragii mei,incetati sa va mirati/condamnati/amuzati in halu' ala de ele rolling on the floor. Cand le aud pe unele fete zicand:Vai,ai vazut ce a facut aia si ala si ca maica-sa si ca taica-so, imi vine sa rad laughing.Nu zic ca nu sunt si alea niste povesti din care ai cate ceva de invatat, dar nu le mai luati asa in serios ca nu-s reale.Mai bine v-ati petrece timpul ala facand altceva(n-am sa zic cititi,fiindca sunt sigura ca dupa asta nu o sa iasa nimeni de pe net si o sa-si caute o carte xD)dar macar iesiti si voi cu prietenii, nu mai pierdeti timpul cu tot felul de tampenii,, tembelizate".
V-am pupat love struck