| Katherine_8125 a întrebat:

Ce parere aveti acum despre justin bieber urmariti aceste doua interviuri http://www.youtube.com/watch?v=CkmO2qwATEw&feature=playe r_embedded >2 http://www.youtube.com/watch?v=1OXhc1KYfto si cei care il urasc pe justin sa raspunda ...care este parerea voastra in prezent?

Răspuns Câştigător
| xjustfearless a răspuns:

Eu cred ca Justin este cel mai dragut frate din lume. Si nu e dragut doar cu Jazzy ci si cu alti copii.
Si el a muncit foarte mult sa ajunga cine e.
Mie imi place de el.

6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai tot nu-mi place. :X
Ascult melodiile lui cand le aud la TV sau la radio, dar din proprie initiativa niciodata.

| AikkoxD a răspuns:

Buna. Eu nu-mi voi schimba niciodata parerea despre el. Nu mi-a placut si nici nu-mi va placea, oricat de 'popular' ar fi. Poate sa fie el cel mai bun frate din lume, cel mai bun cantaret din lume si cel mai frumos, dar eu, personal, il urasc si asta nu se va schimba.
Sorry.

| sweettyyyy a răspuns:

SOper, e dragOtz!love struck

Răspuns utilizator avertizat
| anazoe4ever a răspuns:

Mare chestie s-a jucat cu o fetita si eu fac asta dar pentru asta nu apar la tv si tot nu imi place da nu judec pe nimeni

| valery_4592 a răspuns:

Il aoooooooor!