| St3fU a întrebat:

Ce parere aveti ca fata sa umble dupa baiat si nu invers asa cum se face?big grin

3 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Mi se pare ca acele fete sunt disperate.Sincer,baietii ar trebui sa umble dupa fete, nu invers.Plus ca baietii se satura de cele care se dau "in exces" la ei.

| Static a răspuns:

Nu e normal, insa in general fetele care umba dupa baieti sunt ori tarfe ori moarte dupa respectivul baiat, fara suparare supun doar adevarul, unule tin prea mult la uni baieti incat plang sau fac lucruri sinucigase pentru respectivi, sa nu faci si u la fel.winking

| Antonima19 a răspuns:

Sigur aceea fata, e moarta dupa acel baiat, poate ca sa indragostii.
Nu ai ce sa faci asta e!
Si sigur, daca aceea fata umbla dupa tine incerca sa nu o ranesti!