| madamadalinuta a întrebat:

Ce parere aveti de?
1- fetele care fac bot in poze?
2- fetele care se machiaza in ecces?
3-fetele care se bat?
4-fetele care se imbraca mult prea:]]
5-fetele care fumeaza?
6-fetele care injura?
Eu una nu sunt de acord cu asa ceva!
Va rog rasp. la intrebari;*

Răspuns Câştigător
| princess97 a răspuns:

1) sec.eu una nu fac asa ceva laughing
2)foarte urat.
3)nu stii niciodata ce o determina pe anumita fata sa faca acest lucru, eu una nu ca nu sunt de acord cu acest lucru, dar n-ai de unde stii ce motive a avut
4)am impresia ca alea sunt cam c...e. sorry
5)fiecare face ce vrea, nu mi se pare un lucru chiar atat de grav, daca asta vor ele, treaba lor
6)eu una am acest defect, nu este frumos, dar uneori este necesar, nu indemn fetele/baietii sa faca acest lucru, dar daca este nevoie ...asta ii

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

1- stupid
2- ridicol
3- foarte ridicol
4- nu stiu ce sa zic...
5- urat lucru
6- ridicol si stupid

| Buuff a răspuns:

Eu cred ca iti raspund la toate fara 1.2. pai sunt niste mahalageoaice stupide pitipoance obosite.si oricine injura dar unele sunt prea de tot care intrec baiatii la acest capitol.nu se pot numii fete daca au toate "calitatile " astea big grin

| βǿβǿ a răspuns:

1- pitipoancestraight face
2- preaa preeaa
3- alea nu is normalelaughing.
4- cuier laughing
5- pai daca le place sa puta` a tigara. hai curaj! laughing
6- asta accept. dar nu injuraturi durewinking

| sunt a răspuns:

1. treaba lor, dar mie nu-mi place
2. arata ca si un clown
3. sunt niste batause ridicole
4. nu ma deranjeaza
5. urat din partea lor, dar treba lor, ele isi distrug viata
6. parca nu sunt fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Parcă cer o """"" în gură alea. Îmi lasă această impresie.
2. Măşti.Neiniţiate.
3. Bravo lor, dar depinde de ce şi pe ce să bat! Cele care se bat de exemplu pe băieţi sunt ridicole, dar cele care o fac pentru a se salva şi a preda o lecţie băieţilor nesimţiţi sunt fete cu atitiudine, respectabile.
4. Dacă le face cineva o propunere indecentă, să nu se plângă.
5, 6. Nu are nicio treabă genul cu acest viciu/obicei.