| LaMisto a întrebat:

Ce parere aveti de aceste ceasuri pentru barbati? Care va place cel mai mult?

- http://www.time24.ro/bossart-automatic-city-scale-ref--b w--ss-p-2935.html

-http://www.amazon.co.uk/......ef=sr_1_42 ie=UTF8&s=watch&qid=1266417927&sr=1-42

-http://www.fossil.com/......048_211555

9 răspunsuri:
| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Primul si al 2-lea sunt draguti...hee hee

| Victoria a răspuns:

Al doilea. Ultimul nu-mi place.

| costyvas a răspuns:

Buna. In primul rand, vezi ca sunt ceasuri diferite: primele 2 sunt casual, ultimul business. Trebuie sa il alegi in functie de cat de des se imbraca prietenul tau in haine casual si cad de des business. Daca ma intrebi pe mine, al doilea este superb(Tissot) - clasic, elegant, simplu si poate fi purtat atat la tinuta casual cat si la business. Ca alte brand'uri, incearca TagHeuer Carrera(asta il am eu si e foarte ok) sau Constantin Vauceron(e foarte frumos).
Costy

| Deea a răspuns:

Primul

| Hmmmm a răspuns:

Stiu ca vrei ceasul pentru ziua d nastere a iubitului tau nu?
sunt total d acord cu costy.ar trebi sa te gandesc cam cum se imbraca iubitul tau(in ce stil:elegant sau mai casual)si n functie d asta sa alegi ceasul.
eu cred ca primele 2 s-ar potrivi cel mai bine deoarece pot fi purtate atat la tinute casual cat si la tinute mai elegante.al treilea ceas e mult prea masiv, proeminent, sofisticat poate.eu nu l-as alege.

| dada a răspuns:

Eu ador ceasurile :X:X

| zamira a răspuns:

Imi place 1!:X

| yellowalien a răspuns:

Optez pentru al II-lea big grin
Primul e ok, iar ultimul... mai bine nuhee hee

| ralubruneta a răspuns:

Primu e adorabil:X