| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de argila pentru cosuri?
Am auzit ca e buna dar intrebarea mea este,e buna doar pentru fata sau pot sa o aplic si pe umeri si spate ca sunt plin de cosuri pe umeri si spate.
Din cate am inteles usuca foarte mult cosurile,dar acelasi lucru face si sapunul, deci nu e mare lucru intre argila si sapun.
A mai folosit cineva masti de argila pentru cosuri?
Pareri?

1 răspuns:
| foreveryou a răspuns:

Folosesc si mastile cu argila sunt foarte bune happy nu se compara cu sapunul si merge sa o pui si pe umeri & spate daca ai cosuri tongue