| soare_1895 a întrebat:

CE parere aveti de baietii care se epileaza pe picioare?
Mie imi place pentru ca arata ca au grija de ei si numai sunt asa parosilaughing

Răspuns Câştigător
| JustMe a răspuns:

Si mie imi plac baietii fara par pe picioarelaughing

6 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Mie nu imi place big grin, nici chiar cu f mult par, mai ales daca ii negru, dar nu prefer cei epilatibig grin

| daii a răspuns:

Eu vreau barbati cu par pe picioarebig grin ajunge sa ma epilez numai eu. Vor sa devina femei sau ce?oh go on.Chestile astea sunt pentru femei, nu pentru barbati.

by daiiwinking

| Goofy77 a răspuns:

Gay?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie personal nu-mi plac. N-as vrea ca pr meu sa arate ca si o gorila, dar nici ca o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce "tare" ar fi sa ma bat cu prietenul meu pe epilator sau sa mergem amandoi de manutza la salon de epilat laughing...NO WAY IN THIS LIFE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gay [-x.
Metrosexuali.
Cu un abdomen fara par sunt de acord dar si picioarele?
Mai ramane sa ii ducem la salon ca sa isi indeparte cuticulele.
Chiar vorbeam aseara cu tata si fratele meu si tata zice ceva de genu in legatura cu acest subiect:"Pai esti barbat sau ce?".