| BellaThorne a întrebat:

Ce parere aveti de Bella Thorne, sau de Zendaya Coleman sau chiar de noul serial Shake it up care tot ele participa?

Răspuns Câştigător
| cuteandfunny a răspuns:

Imi place foarte mult serialul si cred ca ele joaca foarte bine plus ca ador melodiile love struckhappy

2 răspunsuri:
| BlackScorpion07 a răspuns:

Pai...imi place foarte mult bella throne:X este foarte dragutabig grin:*

| bitzu1998m2 a răspuns:

Imi plac ambele si serialu imi place bella thorne e de varsta cu minehappy daca vrei sa vb cu ele cautale twitterul...le am pe ambelehappy