| Andreea1130 a întrebat:

Ce parere aveti de Bianca Dragusanu? Dar de Bote?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Bianca e o barbie girl de profesie.Ma bucur ca s-a logodit cu Cristea, sper sa il lase in sfarsit pe Bote in paceoh go on
Pe langa faptul ca e un desinger, e un barbat sexysmug

| Psihiatra a răspuns:

Mi-am facut o impresie dupa cum i-am vazut la TV, nu personal, deci despre bianca:
nu are nimic in cap si se da mare vedeta
iar despre bote, atat am de spus doar:ii place spectacolul.se da in spectacol cu orice.de aceea a facut`o pe bianva vedeta.

| pwp a răspuns:

Mie mi se pare ca chiar se potriveau.
Bianca imi place, e foarte frumoasa(chiar daca e datorita bisturiului)
Botezatu e un tip frumos si sexi la varsta lui, ceva ma atrage la el!

| AliceHappyGirl a răspuns:

Despre Bianca am o parere f proasta! Iar Bote merita tot respectul. Ea nu l-a meritat niciodata pe el, nu il merita si nu il va merita niciodata!

| lovenotsex a răspuns:

Bianca Dragusanu o fata ca oricare alta care a fost ridicata pe scena de cineva, luata de la 0, Bravo ei ca se mentine, dar daca Botezatu nu ar vrea ca ea sa mai afara asa va fi.Catalin Botezatu de apreciat pentru cariera lui ca designer, apreciat si cunoscut in toata lumea, printre cei mai buni din lume nu doar in tara. iar ca persoana viata lui, bravo lui ca se tine bine pentru varsta lui...

| Georgiana2905 a răspuns:

Bianca Acum arata bine dar pana acum, daca stii cine a fost si cum arata dar mai ales cum vb si se imbraca...
Bote ca Bote. E chiar dragut.

| ReveuseKaari a răspuns:

Bianca...Nu comentez. O "pitzi".
Iar Bote mi se pare destul de ok happy.

| Allegria a răspuns:

Bote e un tip supeeeeeeer OK!
Dar Bianca e frumusica, da` e "tunata" rau...nu e naturala deloc.straight faceTrist asa...

| anca_2642 a răspuns:

Bianca Dragusanu este o femeie frumoasa care stie ce vrea si acre e foarte desteapta. Cu ajutorul lui bote s. a facut foarte cunoscuta si apoi a sarit in patul altuia. Bote este uneori foarte plin de fite si nu stiu de ce dar il consider cam naiv.

| russiangirl_2817 a răspuns:

Bianca e de toata mila daca nu de tot rasu...
iar pe Bote il admir ca designer