| BeautyTeacher a întrebat:

Ce parere aveti de cartea "Vampirii din Morganville, casa de sticla"? eu am citit cam 150 de pagini si ma cam plictiseste sincer.Merita sa o continui?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Acu ai citit deja cam mult... ce sa mai faci?! sad
Termin-o.Si nu, nu merita, dar termina ce ai inceput.Bafta! :*

7 răspunsuri:
| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Nu contaza daca te lictiseste ...acum daca ai inceput sa o citesti ar trebui sa o cam termini. dar daca chiar nu vrei sa o termini si te plictiseste ar trebui sa citesti alta in locul ei.

| яenaтe a răspuns:

Am primit primele doua volume de la parinti mei acest craciun ...primul volum e deja terminat si din al doile un sfert ii citit! Este o carte suuper, poate ca sunt eu pasionata si de vampiri, dar nu numai asta conteaza! Este o cartein care Sf si subiectul dragostei fac un combinatie superba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi. a placut foarte mult... e mult mai buna decat twilight... t sfatuiesc sa o continui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, daca te plictiseste ar trebui sa te opresti din citit,,, daca te plictiseste inseamna ca nu te intereseaza SF-urile cu Vampiri, totusi eu nu m-am oprit din citit decat cand am terminat-o,,,,, 10 ore la rand,,, Doamne nici nu stiu cum am putut, dar adevarul e ca am sorbit cartea asta :X:X:X:X,,, abia astept maine sa imi iau urmatorul volum :X:X:angryunde sunt trei virgule sunt puncte de suspensie dar nu imi merge punctul la tastatura scuze )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una mi s-a parut o carte super, si am citit amandoua volumele in doua zile.
De'abia astept sa apara si al treilea :d Eu te sfatuiesc sa o citesti! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult (imi plac cam mult vampirii si cartile cu ei)am citit amandoua volume. abia astept sa apara al treilea volum...

| andana99 a răspuns:

Pai de obicei cartile cu vampiri is foarte suculente! te sfatuiesc sa o continui