| andriana_;) a întrebat:

Ce parere aveti de faptul ca boyfriend-ul tau sa fie de la tine din clasa si invers. credeti ca e bine sau nu?

Răspuns Câştigător
| gabriela_6078 a răspuns:

In principiu, mi se pare ok. dar, in anumite situatii trebuie sa faci niste "compromisuri". de exemplu, daca el este foarte " de gasca" va trebui sa te obisnuiesti cu toate celelalte colege in jurul lui; vei vrea sa isi petreaca pauzele numai cu tine.pe cand el va vrea sa iasa si cu ceilalti colegi; la ora de sport, e foarte jenant sa stie cand esti scutita fiziologic. Dar in fine, asta depinde si de tine, si de el. Uite de exemplu am in clasa un cuplu din clasa a 9a (adica de trei ani), iar cei doi nu s-au certat pana acum.Deci...se poate!

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Mi se pare OK, dar la scoala trebuie sa se comporte ca atare.De genul meu nu sunt geloasa, cred ca mi-ar placea pentru ca as petrece mai mult timp cu el.

| Rukhsandra a răspuns:

Nu cred ca e bine ...nici din acelasi liceu/scoala nu e bine. eu am avut iubit din acelasi liceu si sau bagat colegi mei si ai lui sa ne desparta...
mai bine cauta din afara scoli tongue

| yanny`s a răspuns:

Sincer, mie mi-ar place sa am un prieten din clasathinking

| LucianaaaX a răspuns:

Nu nu e bine. Daca afla diriginta voastra e rau.Si nici in scoala... tot diriginata poate afla si poate afla si directorul/directoare.

| davidutzu a răspuns:

La ce te referi cand zici,, clasa"?