| WTFuck a întrebat:

Ce parere aveti de filmul "The Exorcist" nu l-am vazut deoarece nu este un film pentru varsta mea am 13 ani ani si ala e sub 18 e prea horrorma rog e un film mai mult pshiologic si ma poate marca din cate am inteles e chiar asa, adica ce parere aveti nu ar trebui sa ma uit, nu? Funda straight face

3 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Pai intr-un fel da intr-un fel nu. Daca te uiti ziua nu ai nimic, dar daca te uiti noaptea in liniste cu sunetul pornit risti sa faci infarct miocardic(de inima).

| WTFuck explică:

Am vazut si SAW.nu mai imi place demuuult kesha dar nu stiu cum sa imi schimb numele ...am vazut SAW3 si Saw 5 nu is chiar de groaza nu e ca nu ma lasa parintii ci ca mi-e frica mie laughing

| dragosmoga a răspuns:

In primul rand alex keshalaughing) ai ask o melodie siti pui kesha... i de fete pune si tu parazitii ma sau rock sau altceva auzi ca keshalaughing si ce vrei sa faci sa faci 18 ani si sa te uiti?laughing) nu te lasa parintii uitete pe askuns ca nu mori ca nu-s reale ce vezi in film si eu am 11 ani jum si l-am vazut nu e chiar asa ca SAW:X:X