| knnight a întrebat:

Ce parere aveti de Keo, dar despre iubita lui Andreea B. :p

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, Andreea Balan mi se pare foarte talentata si pare o fata de treaba si draguta, iar Keo...hmm...si el e dragut si formeaza un cuplu nice.

| M4RK a răspuns:

Despre Keo se stie ca nu este tocmai usa de biserica. Presa de scandal a scris de spre el ca ar avea o relatie cu Laura Cosoi

| Betty18 a răspuns:

Keo:Xdada este un baiat super booon:X:X:X:Xbun cantarethee heelaughing
si andreea imi este simpatik... sper sa fie fericiti

succes

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Sunt superbi>big grin

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

big hug si talentati...*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una. nu-mi place Andreea Balan. Mi se pare fitoasa. Este talentata intr-adevar... dar... nu stiu. mie nu-mi place. Iar Keo. e acceptabil.