| me_3408 a întrebat:

Ce parere aveti de Lady Gaga? Vi se pare originala sau ciudata?

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ciudat de originala sau original de ciudata...

| Ana a răspuns:

O ciudatenie big grin

| Elena1234456 a răspuns:

Mai degraba excentrica.Asta e o combinatie happy.

| inna a răspuns:

One Word: Superba.

| bombo9 a răspuns:

Mi se pare ciudata pentru ca s-au auzit multe despre ea ca ar fi bisexsuala chestii de genu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I love gaga...love struck

| malina_9455 a răspuns:

Mi se pare originala, rebela, chiar daca se imbraca asa de vulgar sau excentric mie imi place cum canta si se pricepe de minune. are o voce foarte buna

| Mihaela_9047 a răspuns:

Deci lady gaga are stilul sau care nu il poate copia nimeni :X
niciodata nu stii sau nu iti trece prin cap cu ce o sa se inbrace numai pur si simplu o vezi
ea e cantareata mea fav si o iubesc (ca fan nu is lezbii laughingrolling on the floor)
lady gaga ar trebui apreciata nu tratata cu barfe si etc
love gaga :X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place lady gaga, dar trebuie sa recunosc ca melodia,, just dance`` mi-a placut.

| troy a răspuns:

Pai nu e ciudata doar vrea sa para cred. Originala dar seamana cu Roisin Murphy dar nu o copie cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ciudata de originala la costumele pe care le imbraca. dar este si ciudata ca eu am auzit ca are penis si ca e bisexuala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fani romani. Este originala pentru cum se imbraca? Originala trebuie sa fie pentru cum canta. Muzica ei se reduce la imbracaminte. Are fani care isi justifica aprecierea referindu-se la vestimentatie, si oameni care o urasc tot pentru vestimentatie.
Deci: Prin imbracaminte poate fi oricine original. Prin muzica nu.
Parerea mea: Nu este nici ciudata, nici originala. Originala nu este deloc. Canta versurile altora si stlistii ii spun cum sa se imbrace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare originala si unica prin felul ei de a fi, imi place la nebunie vocea ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady Gaga este o tipa originala si cu foarte multa atitudine in a purta acele vestimentatii ciudate, iar videolipurile sunt si ele destul de deosebite... Cei drept ea iese in evidenta mai mult prin vestimentatie decat prin muzica si versuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ciudata si originala.insa nu e genul meu. cred ca o sa raman tot la laura pausini si celine dion.