| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de liceul dimitrie bolintineanu(rahova) in comparatie cu george calinescu(berceni)bucuresti? Multumesc, ajutati-ma...doresc sa mi se raspunda la intrebarehappy

3 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Pai din cate stiu eu am cunsotiinte in bolintineanu este bunicel liceul nu pot sa zic ca e chiar rau dar george calinescu e mult mai bun.

| Alexandra_7889 a răspuns:

Iti zic ca daca te duci in george calinescu profii o sa te oblige sa faci meditatii cu ei indiferent ca vrei sau nu daca nu vrei scrie corigenta pe tine straight face
crede-ma am acolo prieteni
take care:*