| Ramona_7056 a întrebat:

Ce parere aveti de o persoana in zodia sagetator, cum e acea persoana, de fapt care este parerea voastra?

3 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Fratele meu e de aceasta zodie.In general as zice despre toti sagetatorii care ii stiu ca sunt veseli, tantosi, glumeti etc Dar eu nu cred in zodiac.

| anka_1715 a răspuns:

Nativii din Săgetător trec prin viaţă cu curaj şi siguranţă, natura lor concentrându-se în mişcare şi într-o activitate intensă. Sunt sinceri, deschişi şi cordiali cu prietenii. Le este străină prefăcătoria, rutina, pedanteria şi perfidia. Se remarcă printr-o neobişnuită corectitudine a caracterului, le repugnă ticăloşia şi trădarea.

Săgetătorii sunt credincioşi în prietenie, veseli şi comunicativi, leagă cu uşurinţă cunoştinţe noi, comunică
perfect în societate şi se bucură până la adânci bătrâneţe de succes printre reprezentantele sexului opus. Le sunt
caracteristice calmul sufletesc, optimismul şi lipsa de griji. Au mâna uşoară şi dau dovadă de tact, precum şi de
îndemânarea de o vedea lucrurile în ansamblu. Au succes în jurisprudenţă, în domeniul militar, artă şi literatură.

Pe bărbaţii-Săgetători îi interesează mai puţin familia, ei sunt uşor de cucerit, dar mai greu de păstrat.
Femeile născute sub acest semn sunt minunate camarade de viaţă cu un caracter calm, vesel. Exigenţele lor faţă de
partener sunt deseori exagerate.

| Trufa a răspuns:

Eu sunt sagetator,sunt o persoana destul de vesela, imi place sa'i fac pe ceilalti sa zambeasca, dar sunt o pers cam schimbat-oare...am tot felul de stari,cu siguranta nu sunt un bun lider cum zice zodiacul,nici n'am rabdarelaughing Dar sunt foarte creativa, rapida, comunicativa.cam asa sunt sagetatoriithinking