| FoXy a întrebat:

Ce parere aveti de poza mea de profil? Am glumit, adevarata intrebare este pe cat se incepe scoala pana la urma?

Răspuns Câştigător
| wannabe a răspuns:

Pe 14 peace sign
**** bwa love struck
da-mi fundita ca sa numai fiu sad

15 răspunsuri:
| albastrel a răspuns:

Cica pe 15 sept! esti o draguta :*

| Creatsaaaaaaa a răspuns:

Poi incepe normal: pe 14 septembriewinking

| ladybird a răspuns:

Pe 14 septembrie. Nu se stie sigur daca profesorii vor fi platiti pentru 10 zile, si iti dai seama ca nu vor preda, insa scoala incepe normal. Iti spun sigur deoarece mama mea este in invatamant.

| Farcas a răspuns:

Buna.
Scoala incepe lunea asa cum se cuvine, pe 14 septembrie.
Si cat despre poza ta, e dragutabatting eyelashes

| bugmafia a răspuns:

Pai eu am inteles ca se amana o saptamana pentru ca nu are statu bani si-o saptamana pentru ca fac greva profesorii.deci cred ca va incepe pe 1 oct. c fain ar fi.

| FoXy explică:

Eu sunt in pozabig grin deci pe 14thinking

| Stef_1270 a răspuns:

Poza ta e fainalaughing
Pai eu stiu pe 14 incepebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PE 14 happy esti o mumoasa happy imi place poze si punctele de lumina de pe ea happy e o poza bine iesita hmmmm, cinte ti-a facut-o? e priceput/a

| I'm just me a răspuns:

Pai eu am auzit ca sar fi amanat pana pe 25 dar nu se stie sigur

| Deea_1936 a răspuns:

Eu am auzit la stiri ca vor sa amane inceperea anului scolar .....si tot de la stiri am auzit ca va incepe normal pe 14 sept. acum nu stiu ce vor mai hotar

| Cryssy a răspuns:

Poza e frumoasa...si scoala se incepe pe 14, pentru ca 15 este marti big grin

pa-pa :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 14 începem școala.
Despre poză... mmm, vrei să agăți ceva? smug

| buburuzaucigasa a răspuns:

Chiar astazi am stat de vorba cu diriginta mea (care imi este vecina) si mi-a spus ca pe 14 nu pe 24 cum se zvonea.

| missvaleria2009 a răspuns:

Pe 15 nu incepe pentru cade marti...dormal pe 14 sept. ar trebui sa inceapa... dar la stiri spune ca se amana inceperea oe 14 si s-ar putea sa incepem pe 24. ce super ar fi...happylaughing

| Arianna a răspuns:

Pe 14 septembrie....ca in fiecare an!:*