| Dimeth0988 a întrebat:

Ce parere aveti de relatile la distantā. Începem şcoala si nu o sā ma mai pot vedea cu iubitul meu k suntem la scoli diferite. Nu o sa ne mai putem vedea aproape deloc k eu trebuie sa inv k o sa am examene si in weekend fac pregatire. Ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| iopoiop1 a răspuns:

Atata timp cat aveti sentimente puternice nu conteaza distanta, dar cu timpul stand la distanta cunoaste oameni noi si nah... chestia e sa comunicati zilnic.

| DorinaPaula a răspuns:

Ar trebui sa ramaneti impreuna daca va iubiti, o sa mai urmeze vacante in care o sa va intalniti si dragostea la distanta nu moare decat daca unul din voi se la schimba...winking

| Awndre a răspuns:

Daca exista incredere intre voi doi, va merge si la distanta. Va vedeti cand puteti, cum aveti o portita libera, vedeti-va. happy

| papusica987 a răspuns:

Nu imi plac deloc!
dar nu conteaza ce parere au altii, daca voi o sa fi-ti ok...
bafta!
love struck

| Tirri28 a răspuns:

Daca oamenii se iubesc cu adevarat, pot rezista aceste relatii, desigur increderea trebuie sa fie reciproca, daca nu insala si mereu se gandesc unul la celalalt e un destin sa spun asa.