| shadow23 a întrebat:

Ce parere aveti de site-ul acesta? www.tarafashion.ro? Funda pentru cel mai interesant si frumos raspuns.

Răspuns Câştigător
| twittysylvester2011 a răspuns:

Imi place site-ul asta! Desi nu l-am mai vazut vreodata! Am primit o jachetzica f ff draguta de ziua mea. Imi place ca hainele de pe Tara Fashion sunt la moda big grin si sunt sexi unele happy Si imi place si reclama cu "Alege blana pentru acest sezon" si " Alege rochia perfectaa pentru o seara romantica". Ador reclamele astea cu intrebari laughing. A! Acuma vad ca sunt haine si pentru barbati! E f complet site-ul asta tongue Si imi place ideea de ...nu stiu cum sa zic...ideea asta de site, adica elegant, cu multe tonuri de mov, roz big grin si ca e un meniu cu Tinute Complete big grin Imi place asa, decat sa aleg eu bluza, pantaloni/ fusta laughing ca de multe ori ma blochez ca nu stiu ce se otriveste mai bine love strucklove struck

3 răspunsuri:
| Akid a răspuns:

Foarte interesantwinking

si fancy pe deasupra
sunt chestii fff frumoase pe site`ul ala
si preturi avantajoase
am prietene care au cumparat si au fost ffff multumite
eu ma regasesc in acel site

deci fundita?

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Scump Domnule scump, dinkolo(pe alt site)era mai ieftinlaughingglm...oh go on e are ca exista site-uri cu hainehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte bun materialu.
Sunt si la moda.
Sunt si foarte sexi.
Am si eu o haina asa e foarte com sper ca ti-am fost defolos. Fundita?