| UninspiredName a întrebat:

Ce parere aveti de stilul emo?

Răspuns Câştigător
| LoLa_2263 a răspuns:

Ador stilu` emo :X E tare fain love struck Imi place mult parul` :X asa lung si mai alea cu suvite roz si negru love struck mie personal imi place mult love struck Tie?smug

8 răspunsuri:
| Marcelino a răspuns:

Imi place parul lor, frezele:X...si nimic mai mult.

| Dobitoc a răspuns:

Nu ma intereseaza.Fiecare cu stilul lui.Si pentru asta nu am nici o parere si nu-mi permit sa-mi dau cu parerea.

| controlled a răspuns:

Imi place foarte mult coafura lor in rest neinteresant...:X:X:X:X:X:X ador coafura la ambele parti sexuale.

| Samy_9877 a răspuns:

Prefer stilul Grunge!

| FeelTheMusic a răspuns:

Fiecare cu stilul lui, poate ca e doar o faza trecatoare...cum e acum moda asta cu tricourile in dungi peste o luna se va demoda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un stil destul de bun

| speedx a răspuns:

Misto eu unu imi placewinking

| SilverMoon a răspuns:

Gothici sunt mai faini decat emo-kidalai (fara ofense adusa stilului emo)