| andreea_5293 a întrebat:

Ce parere aveti de trupa " One Direction"?
Mie imi plac la nebunie love struck.

Răspuns Câştigător
| Otty99 a răspuns:

Si mie imi plac unele melodii de la ei... Dar si baieti din trupa sunt dragutzzi happytonguehee hee

7 răspunsuri:
| BloomyxD a răspuns:

Îi urăSunt la fel ca Justin B. când a apărut toţi erau înebuniţi, dar încetul cu încetul fanii obsedaţi au dispărul. Aşa o să se întâmple şi cu ei. Asta e părerea mea, pueţi să spuneţi ce vreţi.

| SsEcRetDOLL a răspuns:

I LUV 'EM! :**

| MichaellaJackson a răspuns:

Si mie imi plac foarte mult

| Karla201 a răspuns:

Sunt niste baieti talentati si frumosi.Mie imi plac foarte mult

| agentX99 a răspuns:

Horror. Ai auzit de rock? ar trebui sa mai asculti din cand in cand, cu justin bieberul asta... chiar vine apocalipsa in 2012...

| andreea_5293 explică (pentru agentX99):

Nu era vorba de Justin Bieber. Data viitoare incerca sa dai un raspuns care sa aiba legatura cu intrebarea pusa (:.

| agentX99 a răspuns:

Da ma rog. si one direction este declinat din generatia justin bieber. adica baieti care sunt tunsi "bol"( par mai lungut, cu breton in ochi ), arata "dragut", canta numai despre dragoste si fete care sa nu se desparta de ei. one direction nu am ascultat ( nu cred ca o sa o fac prea curand, pana acum o luna n-am auzit de ei ) dar am vazut o poza cu ei si mi se par leiti la stil cu justin bieber. sper ca m-am facut intelesa. nu ma cred rasista muzical, dar daca ai incerca o piese ti-as fi chiar recunoscatoare ( adica daca ai asculta o piese care nu e cantata de j. b. one direction, inna, etc (altii nu mai stiu ).
asa deci... melodia: http://www.youtube.com/watch?v=vxDFtFGUYag
sper sa iti placa, sunt convinsa ca ai mai auzit-o. app daca ai casti stereo, sa asculti melodia cu ele :)