| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti de un baiat ca mine inistit,cuminte,timid si emotiv caruia ii place fotbalul,muzica, religia si plimbatul cu bicicleta. Urat nu sunt, de ce nicio fata nu se apropie de mine? Oare voi avea vreodata vreo fata alaturi? Stiu ca am mai pus odata intrebarea dar vreau noi parerisad Tatuajul si cercelul il doresc pentru a atrage fetele si pentru a ma simti mai puternicsad

18 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Cauta fete timide, prin biblioteci *** vezi tu

| AvalohAlyn explică (pentru nesuferit):

Mda.De ''bascalie''sunt satul.

| Konata a răspuns:

Trebuie sa stii sa si vorbesti cu fetele, insa nu te ingrijora! Exista, acolo undeva si o fata potrivita pentru tine.

| xClementine a răspuns:

Hei, tatuajul si cercelul nu te fac cu nimic mai special decat erai inainte, astea-s doar niste detalii neimportante la care nu stiu cate persoane se mai uita in zilele de azi. Tot ce trebuie sa stii este ca e nevoie sa fii asa cum esti, nu incerca sa fii altceva doar pentru ca ai impresia ca asa te vor placea fetele. Nu-i o regula anume, doar pentru ca pana acum n-ai gasit pe cineva, asta nu inseamna ca trebuie sa disperi. Pentru asta-i nevoie sa-ti maresti cercul de prieteni, sa socializezi cu mai multe persoane, asa vei ajunge sa le cunosti pe toate si sa-ti descoperi si tu idealurile! Si hei, sunt sigura ca este o fata acolo speciala tocmai pentru tine. Deci, stai calm, capul sus, pentru ca ceilalti sa aiba o parere buna despre tine trebuie ca in primul rand tu sa ai o parere buna despre tine, si sa emani numai energie pozitiva. Vei vedea ca si rezultatele vor fi de asemenea pozitive. Multa, multa bafta!

| AvalohAlyn explică (pentru xClementine):

Iti multumesc mult pentru raspuns! Te vizez pentru fundalaughing

| xClementine a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Ma bucur c-am ajutat. Imi tin pumnii pentru funda. laughing

| AvalohAlyn explică (pentru xClementine):

Esti simpatica daca esti cea din poza.Nu fac decat un compliment sa nu crezi ca vreau sa te cuceresclaughing

| xClementine a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Multumesc. Nu, nu ma gandeam neaparat la asta. tongue

| AvalohAlyn explică (pentru xClementine):

Si catelul e frumos foc! E husky?

| xClementine a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Multumesc din nou. Malamut de Alaska maro. happy

| nesuferit a răspuns (pentru xClementine):

Nai nevoie de un prieten, poate il salvam pe baiatu asta. facem ceva live pe TPU

| mariukka a răspuns:

Vei avea fete (fetele nu vin la tine tu trebuie sa actionezi

| flore45 a răspuns:

Dragul meu ai aceeasi problema ca si mine...criza de singuratate. Nu poti scapa asa usor de sentimentul acesta ciudat de gol in stomac insa va trebui sa ceri ajutorul celui mai bun prieten al tau. PS:cercelul si tatuajul nu atrage decat fetele cu moravuri usoare...tocmai cele care nu stiu sa aprecieze baietii ca tine. Si daca vrei sa pastram legatura da-mi add pe messenger :eflorentina83

| AvalohAlyn explică (pentru flore45):

Nu prea intru pe mess, mai mult pe facebook.Ce adresa de fb ai?
Id-ul meu ti-l dau pe privat, totusi!
Merci ca vrei sa vbesti cu minesad

| flore45 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Aaaa eu mi-am inchis facebook-ul dar daca vrei tinem legatura...sunt dispusa sa te ajut.big grin

| AvalohAlyn explică (pentru flore45):

Da.Ce pagina ai sau ce adresa de mess?

| flore45 a răspuns:

Tocmai ti-am dat add.Id-ul e mai sus printre raspunsuribig grin.

| Comi123 a răspuns:

happy un tatuaj si un cercel nu te face mai deosebit incearca sa fi tu insuti si nu te mai strufoca atat