| Smileyy a întrebat:

Ce parere aveti de unele persoane din grupul tau care sunt mai in centrul atentiei decat tine?

Răspuns Câştigător
| Spufff :x a răspuns:

Nha una buna.hee hee. Dar cateodata parca uita de mine.happy PArca as fi inexistenta si ma simt cam nasol.ca si cum ai fi invizibila, in plus.big grin

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Dar de ce sa am o parere? Mie imi place sa stau in umbra si daca nu m-as remarca prin nimic ar fi super.Doar ca nu ma lasa sa imi arat latura nesocialasad

| Elena1234456 a răspuns:

O parere buna in general, acele persoane stiu sa isi impuna punctul de vedere si incerc sa invat ceva de la ele.

| Fifylici a răspuns:

Pai nu este nimic rau in a fi special fata de ceva sau cineva
daca iti meriti cu adevarat statutul de ce nu?
bine dar nici dala sa fi cu nasul pe sus si sa crezi ca nimeni nu mai e ca tine
pa pa

| stresu a răspuns:

Nu imi pasa. Mie nu imi place atentia asa ca dispar rapid in vreo pestera daca ceva. Cine se descurca cu reflectoarele, spor!
Plus ca nu m-a facut mama natura sa atrag atentia, asa ca de ce m-as obosi? Daca altii pot, sa imi aduca si mie o bere daca primesc moca de pe undeva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu se intoarce roata, si toata lumea este in centrul atentiei la un moment dat.
Nu sunt geloasa, toti meritam atentiewinking.