| NaughtyFamousIrresistible a întrebat:

Ce parere aveti despre a purta unui fular la gat in permanenta de excemplu ca Chuck Bass >:?

1 răspuns:
| Raydar a răspuns:

Nu trebuie sa porti ceva doar pentru ca este la moda, sau pentru ca ii sta bine cuiva.
Poarta ce iti place, poarta acesorii care arata bine pe tine nu care arata bine pe altcineva.cuiva ii poate sta bine pentru ca scoate ochii in evidenta sau pentru ca se complementeaza cu nuanta tenului...Fii liber. Poarta ce te face sa arati bine