| Fetita a întrebat:

Ce parere aveti despre A walk to remember? Mie una mi-a placut mult:X

Răspuns Câştigător
| JustShadows a răspuns:

Buna! A walk to remember este intr-adevar un film care merita vazut, si din care desigur avem multe de invatat.Trairile care-ti invaluie fiinta in momentul in care vizionezi acest film iti pot spune...care este parerea persoanelor sensibile in legatura cu acest film, pentru ca in final cu totii avem acelasi sentiment in ceea ce priveste acest film.Iti recomand inca doua filme foarte apropiate de tema acestuia:August rush si Sweet november.Vizionare placuta si.Ai grija de tine!happy

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mi-a placut dar nu e genul meu de film.La genul asta de filme deja le stii finalul de la minutul 10straight face

| JustMe a răspuns:

E unul din filmele mle preferatelove struck

| Hmmmm a răspuns:

Este primul film la care am plans vreodata.
este sigurul film la care ma uit atunci cand ma simt singura si simt nevoia sa plang.
este primul si singurul film la care plang ori d cate ori ma uit.
este primul film d care nu ma satur oricat d des l-as vedea.

| Messyhair a răspuns:

Este o poveste de dragoste foarte frumoasa. love struck
Am vazut filmul de vreo 3-4 ori si de fiecare data am plans, cu toate ca stiam ce va urma. crying

Este un film ce se bazeaza pe o poveste de dragoste sincera si modesta.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Desi detest filmele siropoase, de dragoste, din motive intemeiate, mi-a placut happy

| ladylove a răspuns:

Este un film minunatlove struck. Mi'a placut la nebunie, o poveste de dragoste exceptionala.

| d33a a răspuns:

E foarte frumos. Am plans la unele momente din film si de fiecare data cand il vad.

| yoana14 a răspuns:

Super emotionant filmul... e unul dintre filmele mele preferatelove struck

| andreeadragutza22 a răspuns:

Da este un film super il ador

| DoodyAlexx a răspuns:

Este un film frumos cu o poveste de dragoste superba.Iti mai recomand sa te uiti la The Lake House, The Notebook si Kites!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar fi murit in bratele baiatului atunci as fi plans cu adevarat. dar in rest a fost foarte siropos. imi plac foarte mult filmele siropoase dar sa vad eu ca personajele mor unele langa altele. daca ai si tu aceeasi preferinta iti recomand cateva; the city of angeles, tristan and isolde, romeo si julieta, mini seria cronicile frumoasei luptatoare si in primul rand cel mai frumos film lacrimogen este Titanic care este o adevarata capodopera.