| Violent a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta piesa http://www.youtube.com/watch?v=bErRqum1dSA&feature=relat ed.Dau funda celor care dau cel mai frumos raspuns! Va rog cind dati raspuns scrieti ceea ceati simtit cu adevarat atunci cind ati ascultat aceasta piesa!

Răspuns Câştigător
| Miina a răspuns:

Foarte frumoasa melodia.
As vrea sa scriu ce simt dar nu prea am cuvintestraight face.
Pentru ca ce simti nu se poate scrie sau vorbi.
Fundita?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Marius0012 a răspuns:

E extraordinara melodia

| danu_1063 a răspuns:

Crutaia

| MadaPhuuu a răspuns:

Pai sincera sa fiu are dreptate.Am simtit tristete si...atat. Nu ai cam ce sa spui despre aceasta melodie.Este una din acele genuri care ( am eu impresia ) incearca sa te umple de enrgie negativa.