| Daniel123 a răspuns:

Nu stiu! blog!? Mai degraba site de laudare a unei inteligente ce nu poate sa mi-o ateste nimeni. Eu inteleg ca vrea dumneaei sa fie o intelgenta si o elevata in aceasta societatea mizera. Insa atunci cand esti inteligent judeci ca un inteligent si nu te lauzi ca un iubitor de sine.

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

E o prostie.A cui e blogu` asta? Saraca se tot lauda pe ea.Am citit primele randuri din postare si apoi doua randuri din descriere si mi-am dat seama ca tipa asta nu e modesta deloc.Numa sa se laude stie.Saraca fata...

| Monna a răspuns:

E doar o postare in care persoana ce scrie e plina de sine, crezand ca e un "geniu" scriind 2-3 cuvinte, pe care pana la urma le poate scrie oricine. Pe langa asta, vede lumea ca e asa cum e ea, nu stie sa dea un exemplu bun ci doar o critica, precum s.a intamplat si cu Caragiale : a fost judecat de societate fiindca nu a stiut sa dea un model pozitiv. happy Parerea mea.

| annahandball a răspuns:

Persoana asat nu e un geniu! Foloseste cuvantul deoarece de m-a omoarat! Si in plus nu a aratat nimic scriind aici ca sa se laude pe sine! Cine a scris blogul de te intereseaza asa de mult parerea oamenilor? Tu?

| EyesSad17 a răspuns:

Vai de capul tau rolling on the floor sti ca prin gluma spui adevar ^_^

| Azalea explică:

Logic ca e al meu, dragilor, credeti ca mai exista alt geniu?laughing glumeamwinking