| croissant a întrebat:

Ce parere aveti despre acest mesaj: M-a cuprins un dor imens de tine dar mi-am amintit ca de fapt esti foarte aproape de mine deoarece imi bati in piept.Te amo!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Merge!

Răspuns utilizator avertizat
| boylivgume a răspuns:

Mi se pare prea formal pentru a cuceri, si nu prea are sens, ar avea in cazul in care ai fi un filozof si ai intelege in felul tau niste chestii bla bla, nu poti sa ai pe cineva langa tine si in acelasi timp sa-ti fie si dor de el/ea, decat daca o relatie stransa s-a transformat intr-o relatie la distanta! pup!

| Mihai437 a răspuns:

Incearca asta. Viata mea ar fi cam pustie fara tine, tu ii dai un sens. Tu ma iubesti neconditionat, si ma pazesti. Un sincer Te iubesc venit din inima mea micuta. Te iubesc happy