| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceste piercing-uri? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:30, s:0

6 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Buna! Mie mi se pare dragut, feminin, elegant si discret...
E o alegere buna

| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

Îmi place zâmbetul ei...

Acel piercing este nu numai dureros,ci şi periculos deorece este într-o zonă mai puţin indicată... O prietenă de-a mea a păţit-o rău cu aşa ceva,i s-a infectat urechea şi nu numai atât,i s-a şi rupt. A mărturisit că nu mai vrea în viaţa ei piercing.

Mă puteţi vota cu cel mai mare stupid, dar am fost sincer/sinceră!
Ai grijă de tine, baftă!

| lookinback a răspuns:

Despre pierce'inguri in general am o parere foarte buna.

| jdbsg a răspuns:

Sunt foarte finute si tipa e fooarte frumoasa

| eaespeşăl a răspuns:

Nu sunt prea dragute parerea mea

| Anutzssa a răspuns:

Mie imi plac mult. Sunt frumoase. Si arata frumos sa ai un piercing ca al tipei, micut nu unul foarte maree.