| schhh23 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceste poze?
http://www.csdrog.com/forum/viewtopic.php?f=64&t=2816

4 răspunsuri:
| Tops a răspuns:

laughing niste posterioarethinking frumoaselaughing si atat...

| eliaclodia a răspuns:

Eu repede curioasa. Crdeam ca e vorba de un mare chinuit de talent si pasiuni si etc. Cand colo ma trezesc cu un mare posterior in fata. Unde-s muntii, apele, arhitectura, mesajul, ideea ce o cautam? In capul meu. Daca eram barbat, sofer de tir poate apreciam, dar spre marele meu noroc sunt doar eu.

| BoAfan a răspuns:

laughingposterioarelaughing dezbracate in chi*oti

| schhh23 explică:

Daca vreti mai multe poze din acestea sau alte timpuri intrati pe www.csdrog.com!