| simovacariu a întrebat:

Ce parere aveti despre activitatile extrascolare? Sunteti pro sau contra? Care va plac cel mai mult si de ce? Merciwinking

Răspuns Câştigător
| deutSa a răspuns:

Sunt PRO, deoarece e bine ca un elev sa aiba activitati extrascolare cu profesorii lui, astfel putand sa se apropie de ei si sa le inteleaga metoda de predare!

Cel mai mult imi plac excursiile, concursurile...sau sa mergem la azilul de batrani, la casa de copii

1 răspuns:
| DBlack a răspuns:

Activitati extra-scolarethinking unele sunt bune, altele pierdere de timphee hee acum depinde ce iti place tie.si ce activiati sunthee hee eu unul nu m-am avantat prea mult in activitati extra-scolare, nu mi-a placut niciodata sa imi ocup timpu cu chestii legate de scoala ^_^