| HinnaBunneh a întrebat:

Ce Parere aveti despre Alexandra Stan? Descrierea care imi place cel mai mult are fundita ^_^

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Este ok.Nu are nimic prea deosebit, adica nu zic ca nu are voce, are. Dar melodiile ei nu sunt prea dragute. Nu am nimic cu ea, dar cred ca ar avea un pic mai multi fani daca nu ar mai insista atat pe aceste "melodii". Sunt dragute, dar nu destul de faine.
Este intr-adevar o romanca care a avut tupeul, dar si norocul sa ajunga unde e acum.winking

1 răspuns:
| dudu13 a răspuns:

In legatura cu muzica pe care o face, este buna, la nivel de Romania.Asta e muzica difuzata la radio, tv etc in Romania, noi nu promovam altceva.In legatura cu fizicul este, arata foarte bine, parerea mea, chiar imi place. E simpaticabatting eyelashes